Корзина
Нет отзывов, добавить

Міжнародна виставка «Рукоділля. Бізнес & Хобі»

+38093 144-83-58
+38068 911-65-58
+38099 166-10-23
+38098 951-20-51

Пост-реліз 4-6.09.2020

ХХІIІ Міжнародна виставка «Рукоділля. Бізнес & Хобі». 4-6 вересня 2020 р. МВЦ, м. Київ, Броварський пр-т, 15, павільйон №4-В
З 4 по 6 вересня 2020 року на території Міжнародного виставкового центру  відбулися довгоочікувані міжнародні виставки – «Рукоділля. Бізнес & Хобі» та «Модна лялька», організатором яких виступає редакція журналу «Модное рукоделие». В заходах приймали участь 207 експонентів: компаній, магазинів, студій та майстерень, майстрів, дизайнерів та художників.
Центральний розділ виставки «Хобі маркет» представили відомі українські компанії та магазини ТМ «Людмила», «Purple Fox», ТМ «Александра Токарева», «I-hobby», «Zarmilka», «Biser market», магазин-студія «Декупажинка», «Артбісер», «Скриня майстрині», «Творчі тканини», «My beads», «Штапель» та інші. Відвідувачам були продемонстровані світові новинки різноманітних напрямів рукоділля, безліч товарів для творчості та хобі, фурнітура, тканини, картини для вишивання, бісер та намистини,  набори для створення прикрас та багато іншого. Національні майстри та дизайнери представили експозиції унікальних авторських колекцій прикрас ручної роботи, дизайнерського одягу та різноманітних аксесуарів на будь-який смак.

Традиційно було проведено бізнес-лекцію від Асоціації виробників та імпортерів рекламних сувенірів України «АВІРСУ» на тему «Революція fashion індустрії: мас-маркет vs локальні/нішеві бренди vs handmade», спікер Наталія Волошина, виконавчий директор. Під час спілкування було проаналізовані тренди індустрії моди в 2020 році, топ-5 типових локальних та нішевих проектів з перспективним майбутнім; топ-5 помилок в індустрії fashion з точки зору хендмейдерів; 5 прийомів розвитку та 5 шляхів до «поховання» власного проекту; рішення та технології на українському ринку, які можуть бути корисні.

В рамках виставки також відбулися фінали творчих конкурсів: конкурсу «Чарівний бісер. Шедеври сучасності» та всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Чарівний бісер. Казкове королівство». Переможцями останнього стали  Демиденко Надія, Лунга Любов, Осауленко Олександр, Гнідіна Єлизавета, Александрова Орина, Михальова Діана.  Загалом в конкурсі було представлено 127 робіт 92-х майстрів-дітей.
На головній сцені виставки для відвідувачів були проведені покази колекції одягу «Асоціація дитячої моди». Глядачам були продемонстровані наступні колекції: «Fashion Birds», дизайнер Ніка Зінківська (9 років); «Not For Zombie», дизайнер Ксенія Руднева; колекція дитячих суконь «Веселий Штапель», Олег Шаров; «Саванна», дизайнер Ліза Давиденко; «Яскравий бунт», дизайнер Дар’я Руднева.
Також в рамках традиційного шоу «Хвилина Слави» відбулися покази колекції прикрас співтовариства майстрів Алли Візір, Олени Дєрябкіної та Наталі Савельєвої, колекції сумок ручної роботи від дизайнера Анастасії Мар’яніч та колекції одягу дизайнера Оксани Ніколаєнко.
Вперше за історію роботи виставки було обрано почесного амбасадора «Рукоділля. Бізнес & Хобі», яким стала відома арт-коуч, викладач майстер-класів Людмила Андреєва.

Наступні XXIV Міжнародна виставка «Рукоділля. Бізнес & Хобі» та ХХІІ Міжнародна виставка авторської ляльки та Тедді «Модна лялька» відбудуться на початку квітня 2021 року на території Міжнародного виставкового центру.
Чекаємо на вас!

Наші ресурси:
https://rukodelie-bh.com/
https://modnalyalka.com/
https://www.facebook.com/craftbusinesshobby/
https://www.facebook.com/modnalyalka/