Кошик
Немає відгуків, додати

Міжнародна виставка «Рукоділля. Бізнес & Хобі»

+38 093 144-83-58
+38 068 911-65-58
+38 099 166-10-23
+38 098 951-20-51

Пост-реліз

 

Пост-реліз
ХХІI Міжнародна виставка «Рукоділля. Бізнес & Хобі»
XX Міжнародний салон авторської ляльки та Тедді «Модна лялька»
18-20 жовтня 2019 року, 
МВЦ, м. Київ, Броварський пр-т, 15, павільйон №4-В

З 18 по 20 жовтня 2019 року на території Міжнародного виставкового центру проходили міжнародні виставки – «Рукоділля. Бізнес & Хобі» та «Модна лялька», організатором яких виступає редакція журналу «Модное рукоделие». В заходах приймали участь 305 експонентів: компаній, магазинів, студій, майстерень, майстрів, дизайнерів та художників з України, Нідерландів, Чехії, Іспанії, Великобританії, Японії, Казахстану, Ізраїлю, Молдови, Росії, Білорусі. За три дні виставку відвідало 8127 гостей та жителів столиці.

Виставку «Рукоділля. Бізнес & Хобі» було розподілено на тематичні зони – «Хобі маркет», «Арт-хендмейд», «Чарівний бісер», «Фелтинг – в’язання».

Центральний розділ виставки – «Хобі маркет» – представляли відомі українські компанії та магазини: ТМ «Людмила», ТМ «Чарівна Мить», «Bernina», «Velles-Україна», «Пряжа від АНЖЕ», ТМ «Токарева», «ВДВ», «Магазин кришталевих компонентів Preciosa», «Purple Fox», «Zarmilka», ЧП «Морозов», магазин-студія «Декупажинка», ТМ «Алмазна мозаїка», «Артбісер» та інші. Відвідувачам мали змогу познайомитися зі світовими новинками різноманітних напрямів рукоділля, безліччю товарів для творчості та хобі, фурнітурою, тканинами, картинами для вишивання, бісером та бусинами, наборами для створення прикрас тощо. Окрім того, на стендах ТМ «Чарівна Мить» та магазина-студії «Декупажинка» відбулися тематичні майстер-класи та презентаційні майстер-шоу.

В зонах «Арт-хендмейд», «Чарівний бісер» та «Фелтинг – в’язання» національні та іноземні майстри та дизайнери представили експозиції унікальних авторських колекцій прикрас ручної роботи, дизайнерського одягу та різноманітних аксесуарів на будь-який смак.

Традиційно було запропоновано ділову та навчальну програму з метою ознайомлення охочих з важливими аспектами бізнес-стратегій, основними шляхами розвитку своїх брендів та виходу на міжнародні ринки.

Спікер Наталія Волошина, виконавчий директор Асоціації виробників та імпортерів рекламних сувенірів України «АВІРСУ», на бізнес-семінарі «ТОП найгарячіших питань для хенд-мейдерів» зосередила увагу на базових фрагментах з маркетинг-курсу для майстрів і ремісників з метою створення власного бізнес-проекту.

На бізнес-семінарі «E-Export: від мрії до продажів по всьому світу» від E-Export School «УкрПошта» спікер Вікторія Михайлова провела відкритий діалог про те, як продавцеві з України почати продавати за кордон з мінімальними витратами на логістику.

В рамках виставки також відбулися фінали творчих конкурсів.

Вдруге поспіль спільно з Іриною Гончаровою (дизайнер, театральний художник, організатор міжнародних карнавалів «Народный карнавал», Росія) було проведено фінал міжнародного конкурсу дизайну одягу та аксесуарів з дефіле моделей в фантазійному дизайнерському вбранні «Моя чарівна леді», в якому приймало участь 26 майстрів-дизайнерів з України, Росії та Білорусі. Оцінювало дизайнерів поважне журі у складі: голова журі Олександр Соколовський (засновник групи компаній «Текстиль-Контакт»), Ірина Даць (Народна артистка України, солістка Національної опери України), Марина Іванова (засновник Музею історії моди в м. Київ), та Марина Ісонкіна (представник Burda Style, бренд-менеджер журналу «Burda Style Україна»).

Переможцями конкурсу стали Ольга Кріжанівська в номінації «Майстер-колекція» та Ольга Мосс в номінації «Майстре-образ», призи для яких – шоу-руми на наступній виставці «Рукоділля. Бізнес & Хобі», що відбудеться 3-5 квітня 2020 року, – надали організатори виставки. Відзнаку «Найкраща народна модель» отримала Наталія Павлючок.

Переможцями міжнародного конкурсу авторської біжутерії «Бісерний ексклюзив. На прем’єрі в La Scala» стали Катерина Колеснікова та Надія Малкова. Спонсором конкурсу виступила відома французька компанія «Les Perles par Puca».

Переможцями всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Чарівний бісер» стали Марія Бодрик, Владислав Бабеша, Софія Супруненко, Ангеліна Іванюшина, Дар’я Насеннік. Загалом в конкурсі було представлено 72 роботи 52-х майстрів-дітей.

Переможцями конкурсу виробів ручної роботи «Le Grand Opera, сезон осінь 2019» були обрані Маргарита Подгур та Ольга Кріжанівська. Переможці отримали сертифікати від компанії «Магазин кришталевих компонентів Preciosa», а також заохочувальні призи – набори авторської фурнітури «Anna Bronze» (Росія).

В зоні майстер-класів були проведені тренінги від навчального закладу «Інститут благородних дівчат», а також традиційні майстер-класи від нашої постійної учасниці арт-коуча Людмили Андреєвої.

На головній сцені виставки для відвідувачів відбулася цікава та захоплююча програма: підбиття підсумків конкурсу від ТМ «Рисуя бисером»; показ колекції «Теплий дотик» за участі моделей з вадами слуху під керівництвом Оксани Чміленко (м. Тернопіль); за участі моделей Асоціації дитячої моди – покази колекцій українських дизайнерів; арт-перформанс «Ритм», автором костюмів для якого виступала Марина Климчук, а продемонстрували студенти Академії мистецтв ім. П. Чубинського (м. Київ) під керівництвом Карини Ехерст та багато іншого.

В рамках салону «Модна лялька» для відвідувачів були представлені наступні тематичні зони: «Авторська лялька», «Арт Лялька», «Ведмедики Тедді та друзі», «Ляльки reborn», «Традиційна українська лялька» та «Blythe&Co».

В цьому сезоні виставку відвідала відома майстриня-лялькарка Івон Фліпс з Нідерландів (член міжнародної спілки лялькарів DABIDA), продемонструвала всім свої різнокольорові чарівні тендітні та неперевершені роботи і книгу з власними ілюстраціями.

Також вперше шановним гостем стала майстер-реборніст з Чехії Івета Екертова, яка представила відвідувачам свої дивовижні та реалістичні ляльки-реборн.

Центральна частина салону – відкрита зона «Арт Лялька» з 43 подіумами та тематичними авторськими арт-проектами.

«Fashion doll through the centuries» («Модна лялька крізь сторіччя») – проект групи митців під керівництвом Валентини Яковлевої, які продемонстрували мікс історії антикварної ляльки та історії розвитку моди – від ляльки Пандора до сучасного манекена початку століття. В проекті «Легенди Львова» відвідувачі змогли побачити лялькові версії давніх легенд, підкріплених правдивими історичними фактами. Колективний проект «Прянощі» – це художне бачення магії прянощів, втілене в неймовірних авторських ляльках десяти відомих майстрів-лялькарів під керівництвом Юлії Пелюх та Ірини Жмуренко.

Традиційно було відбулося дефіле шарнірних ляльок, представлених учасниками Української спільноти BJD.

В дні проведення салону було організовано особливий конкурс «Ювілейна Модна Лялька», переможців серед 24 конкурсних робіт було обрано за допомогою глядацького голосування. Ними стали Олеся Гетьман з роботою «Живи зараз», Юлія Малишева з роботою «Love looks not with the eyes, but with the mind» та Олена Кантур з роботою «Пеппі Довгапанчоха», призи для яких – подіуми на наступній виставці «Модна лялька», що відбудеться у вересні (дати уточнюються), – надали організатори салону.

Вперше було проведено конкурс авторської іграшки «Мій улюблений ведмедик». 33 майстри представили на розсуд журі свої роботи, серед яких було обрано трьох переможців: номінація «Традиційний ведмедик» – Влада Дикань з ведмедиком «Ну візьми мене на море…», номінація «Ведмедик, виконаний в техніці амігурумі» – Любов Бугайова з роботою «Міхалич», призи для яких – вітрини на наступній виставці «Модна лялька», що відбудеться у вересні (дати уточнюються), – надали організатори салону. В номінації «Ведмедик, виконаний в техніці сухе валяння» перемогла Анастасія Кошова з роботою «Розовий ведмедик», приз для конкурсанта надали Тетяна Козак та магазин «Скриня майстрині».

 У дні салону відбулось захопливе майстер-шоу «Секрети лялькового костюму» від Тамари Півнюк, художниці-лялькарки, члена міжнародної спілки лялькарів NIADA.

Також було проведено психологічний тренінг «Про що мовчить ваша лялька?». Катя Калашнікова – майстер авторських ляльок і ведмедиків Тедді, психолог, арт-терапевт, коуч, письменниця – зосередила увагу та розповіла про основні аспекти лялькотерапії та допомогла учасникам проаналізувати власних ляльок, використовуючи відповідні практичні техніки.

На головній сцені Валерій Бондаренком презентував книжки «В кожному Я» та «Щоденник однієї ляльки», провів автограф-сесія та поспілкувався з шанувальниками.

Традиційно в межах виставок приділялося багато уваги благодійності за допомогою представників та проектів благодійної організації Фонд допомоги онкохворим дітям «Краб» та дитячого дому «Перлинка».

Як завжди, на відвідувачів очікували подарунки та постійні розіграші призів від організаторів виставки.

Наступні XXIIІ Міжнародна виставка «Рукоділля. Бізнес & Хобі» та ХХІ Міжнародна виставка авторської ляльки та Тедді «Модна лялька» відбудуться у вересні (дати уточнюються) на території Міжнародного виставкового центру.

Чекаємо на вас!