Медіа центр

Шановні колеги та партнери!

Компанія ТОВ Міжнародний фестиваль «Чарівний бісер» запрошує телеканали, інтернет-видання, радіостанції, друковані ЗМІ та заходи схожої тематики до інформаційного співробітництва. Наша спільна робота з популяризації творчості та хобі – це не лише вагомий внесок у просування та розвиток індустрії рукоділля в Україні. Це й величезна соціально важлива місія: формування культури творчого дозвілля у сім’ях та системи цінностей підростаючого покоління. Це й збереження ремесел, культурних цінностей і традицій.

Умови співпраці з кожним партнером обговорюються індивідуально.

Якщо ви зацікавлені в наданні інформаційної підтримки нашим проектам, чекаємо на ваші пропозиції.

vistavkapr@gmail.com

konkursexpo@ukr.net

+38 093 144-83-58 (Ірина Дубчак, заступник організатора виставки)

+38 093 144-83-55 (Юрій Шуманський, організатор виставки) 

Переваги виставки‑продажу «Рукоділля. Бізнес & Хобі»

  1. Упізнаваність виставок на національному та міжнародному рівнях, що підтверджується участю як постійних, так і нових іноземних учасників, а також відвідуванням представниками виставок інших профільних міжнародних заходів.
  2. Постійне збільшення кількості нових учасників, раніше відвідували виставки як відвідувачі та гості.
  3. Відповідність сучасним тенденціям світового ринку індустрії рукоділля, а також забезпечення подання популярних напрямів творчості та хобі під час проведення виставок.
  4. Постійні прем’єри тематичних творчих проєктів, що представляють роботи спільнот відомих майстрів і художників національного та міжнародного рівнів.
  5. Насичена ділова програма, підготовлена з урахуванням останніх світових бізнес тенденцій для розвитку малого і середнього бізнесу за участю спікерів від провідних спеціалізованих компаній і асоціацій.
  6. Постійне зростання кількості відвідувачів і гостей з усіх регіонів України та світу.
  7. Систематизоване проведення опитувань учасників і відвідувачів виставок для статистичного аналізу відповідності виставок необхідним стандартам і поліпшення подальшої організації.