XXІ Міжнародна виставка «Рукоділля. Бізнес та хобі», 5-7 квітня 2019 року, Київ, МВЦ

Переможці XI Міжнародного конкурсу «Чарівний бісер-2018»

1 місце – Олександра Пічура, Херсон

Комплект «Imperatrice»

Номінація «Бісер»

Кольє «Devine»

Кольє «Антуанетта»

2 місце – Інна Оболончик

Комплект «Аврора»

1 місце – Вікторія Марченко

Номінація «Бісер & метал»

Номінація «Арт-об’єкти та сувеніри»

Переможці X Всеукраїнського дитячого конкурсу «Чарівний бісер-2019»

2 місце – Павло Косташенко, Херсон

2 місце – Ангеліна Бахтіна, Алмати, Казахстан

3 місце – скринька «Колір життя», Дар’я Насеннік, смт Ямпіль Сумщина

Вікова категорія 13-16 рокiв

1 місце – кольє «Волошки», Марія Кудрявцева, Харків

Вікова категорія 9-12 років

Конкурс «Сумочка мрії, сезон весна 2019»

1 місце – Ірина Новікова, Усть-Каменогорськ, Казахстан

2 місце – кольє «Зимова казка», Аліна Гошен, смт Широке, Дніпропетровщина

Категорія «Майстер». Номінація «Прикраса на шию, комплект»

1 місце – комплект «Енцелад», Тетяна Міхеєва, Київ

3 місце – Аліна Щепеткова

Вибір «Purple Fox» – Марина Косовська

Конкурсу дизайну із шиборі стрічкою «Початок» від компанії «Purple Fox»

1 місце – Ірина Полонік

3 місце – Вікторія Шматок, смт Ямпіль, Сумщина

1 місце – Анастасія Єгорченко, Київ

1 місце – Наталія Угрин, Львів

Номінація «Бісер та текстиль»

1 місце – Надія Малкова, Київ

Сумочка «Кораловий акцент»

Номінація «Бісер & намистини»

Кольє «Неопалима купина»

1 місце – Тетяна Міхеєва, Київ

Номінація «Сумочка», «Аксесуар», «Костюм»

2 місце – Дарія Телешка

3 місце – Катерина Осадца

1 місце – Наталія Чорна

Категорія «Учень»

2 місце – Ольга Мостова

3 місце – Ольга Панова

Номінація «Сумка крос боді»

1 місце – Анна Дмитрук, Київ

Номінація «Клатч»

1 місце – Марина Баньковська, Дружківка

Номінація «Сумка шопер»

Каріна Кучер, Київ

Особлива відзнака «Відкриття сезону весна 2019»

Номінація «Бісер»

Номінація «Бісер. Етно»

Вікова категорія 9-12 років

Вікова категорія 13-16 рокiв

3 місце – Макар Сухомлин, Київ

1 місце – кольє «Солодкий аромат», Ксенія Ткачова, Харків

2 місце – Софія Супруненко, Київ

3 місце – Марія Пономаренко, Київ

Вікова категорія 9-12 років

Вікова категорія 13-16 рокiв

1 місце – Ангеліна Іванюшина, смт Широке, Дніпропетровщина

2 місце – Мар’яна Деньщикова, Харків

3 місце – Маргарита Ткачук, Київ

1 місце – Дар’я Дроботенко, Харків

3 місце – Дарина Скотаренко, Київ

2 місце – Олександра Васильєва, Снігурівка, Миколаївщина

Вікова категорія 9-12 років

Номінація «Здрастуй, Великдень!»

1 місце – Єлизавета Гнідіна, Харків

2 місце – Єва Тимошишина, Шепетівка, Хмельниччина

3 місце – Вікторія Кравець, Харків