XX Міжнародна виставка‑продаж «Рукоділля. Бізнес та хобі»,
19-21 жовтня 2018 року, Київ, ВДНГ

Переможці IX Міжнародного конкурсу «Бісерний ексклюзив-2018»

Кольє-ларіат «Квіти яблуні»,
Крістіна Білоцерковська

Кольє «Листопад стукає у вікно»

Номінація «Бісер»

Кольє «Фарби осені»

2 місце — кольє «Квіткова пісня осені», Ірина Дацишин, с. Добротвір Львівщина

Намисто «Калина»

Комплект «Олександрія»

Кольє «Калина»

Номінація «Бісер з матеріалами»

Номінація «Бісер»

Вiкова категорiя 9-12 рокiв

1 місце – Марія Бодрик, Глухів

2 місце – Валентин Шевчук, с. Чорнянка Херсонщина

3 місце – Катерина Абрамова, Київ

Вiкова категорiя 13-16 рокiв

1 місце – Крістіна Білоцерковська, Глухiв

2 місце – Яна Ципкіна, Глухів

3 місце – Лазарів Євгенія, Полтава

Номінація «Бісер. Етно»

Вiкова категорiя 9-12 рокiв

1 місце – Аліна Єременко, смт Широке Дніпропетровщина

2 місце – Ангеліна Іванюшина, смт Широке Дніпропетровщина

3 місце – Діана Щітка, Глухів

Вiкова категорiя 13-16 рокiв

1 місце – Дарина Скотаренко, Київ

2 місце – Вікторія Кушнерук, смт Широке Дніпропетровщина

3 місце – Оксана Кравець, с. Попова Гребля Вінниччина

Номінація «Арт-об’єкти і сувеніри»

Вікова категорія 9-12 років

1 місце – Ніколь Домнинська, Херсон

2 місце – Владислав Бебеша, Херсон

3 місце – Аріна Кузнєцова, Алмати, Казахстан

Вiкова категорiя 13-16 рокiв

1 місце – Таня Мусієнко, Київ

2 місце – Анна Плотиця, Херсон

3 місце – Марина Дорофтей, Херсон

Переможці IX Всеукраїнського дитячого конкурсу «Чарівний бісер‑2018»

Таня Мусієнко

Марія Бодрик

Ніколь Домнинська

Яна Ципкіна

Оксана Кравець

Гердан «Квiтка душi», Вікторія Кушнерук

Переможці XII конкурсу‑галереї «Малюючи бісером», Київ-2018

3 місце – «Блакитний дракон», Олена Зіньковська, Київ

Діана Щітка

1 місце – Марина Семенок, Київ

1 місце – Тетяна Міхєєва, Київ

2 місце – Helena Viesulas, Київ

Комплект «Золота осінь»

Номінація «Les perles par Puca»

3 місце – Олена Дерябкіна, Київ

Катерина Абрамова

Кольє «Крапельки роси», Валентин Шевчук

1 місце — Катерина Балун, Київ

3 місце — сумка «Осінні грації», Ольга Кріжановська, Київ

Комплект «Багряна осінь»

2 місце – комплект «Елегантний», Ірина Дацишин, с. Добротвір Львівщина

Шляпка «Осіннє танго»

3 місце – Юлія Пухта, Івано-Франківськ

Кольє «Бабине літо»

Кольє-краватка «Перші заморозки»

Кольє «Бабине літо»

2 місце – «Чотири сезони», Борис Баданін, Ялта

1 місце – «Прогулянка», Марія Логвиновська, Кременчук

Аліна Єременко

Ангеліна Іванюшина