XIII Міжнародна виставка рукоділля та творчості «Золоті руки майстрів», 15-17 квітня 2016 року, Київ, МВЦ

Переможці IX Міжнародного конкурсу «Чарівний бісер-2016»

1 місце – Кольє «Пробудження після зими», Ганна Клименко, с. Чернянка Херсонщина

1 місце – кольє «Тераси Білої Води», Світлана Дубинська, Ізраїль

Номінація «Бісер»

Кольє «Дихання ночі»

Кольє «Сутінки біля річки»

Кольє-краватка «Світанок у прибережному саду»

3 місце – кольє «Одного разу вночі», Анастасія Орищенко, смт Буди Харківщина

1 місце – кольє «Ронделл», Юлія Цяпенко, Боярка

2 місце – кольє «Коли розквітає ніжність», Катерина Гезей, Полтава

3 місце – кольє «Танець троянд», Ірина Ларіонова, Київ

Номінація «Бісер у поєднанні з матеріалами»

Переможець – Яна Лузановська, Полтава

Номінація «Арт-об’єкти»

7-10 років

1 місце – Олександра Пічура, Херсон

2 місце – Іван Косташенко, Херсон

3 місце – Софія Ніколенко, Херсон

11-14 років

1 місце – Анастасія Вернигор, Херсон

2 місце – Марат Абрамів, с. Чернянка, Херсонщина

2 місце – Лілія Чайка, Глухів

3 місце – Аріна Кузнєцова, Алмати

15-16 років

1 місце – Валерія Коваль, Київ

2 місце – Марина Лещенко, Київ

3 місце – Олена Фісун, Київ

Номінація «Бісер. Предмети особистих прикрас та аксесуари»

7-10 років

1 місце – Ангеліна Іванюшина, смт Широке, Дніпропетровщина

2 місце – Даша Мельник, с. Чернянка Херсонщина

3 місце – Євген Гончаренко, Городок

3 місце – Ксенія Ткачова, Харків

11-14 років

1 місце – Ганна Клименко, с. Чернянка Херсонщина

2 місце – Христина Білоцерківська, Глухів

2 місце – Анастасія Поливода, Херсон

3 місце – Ганна Кривенко, Полтава

3 місце – Тарас Трифанов, Харків

15-16 років

1 місце – Валерія Карнаух, смт Широке Дніпропетровщина

2 місце – Дар’я Голубченко, Херсон

3 місце – Вікторія Бонтей, Софіївка Дніпропетровщина

Номінація «Здрастуй, Великдень»

7-10 років

1 місце – Таїсія Пилипенко, Харків

11-14 років

1 місце – Євгенія Бахновська, Херсон

2 місце – Катерина Мартинюк, Херсон

3 місце – Єлизавета Антонюк, Харків

3 місце – Олена Гонтар, Херсон

Переможці ІV Всеукраїнського дитячого конкурсу «Чарівний бісер»

2 місце – колекція «Плин часу», Олена Дерябкіна, Луганськ

І Київський відкритий конкурс дизайну «Конкурс однієї сукні. В’язання та фелтинг»

І Всеукраїнський конкурс печворку «Конкурс однієї подушки»

Гран-прі – Марія Макаревич, Київ

1 місце – Ніна Янчуківська, Київ

2 місце – Олена Татаринова, Дніпро

3 місце – Галина Бошко, Київ-Львів

«Великодня листівка», Євгенія Бахновська, Херсон

Яйце «Зимова казка», Таїсія Пилипенко, Харків

1 місце – Валерія Коваль, Київ

1 місце – Олександра Пічура, Херсон

1 місце – Анастасія Вернигор, Херсон