XI Міжнародна виставка рукоділля та творчості «Золоті руки майстрів», 3-5 квітня 2015 року, Київ, МВЦ

Дерево «Весна в Токіо», Дмитро Соболь

Пасхальне яйце «Матір Божа», Олександра Пічура

Переможці VIII Міжнародного конкурсу «Чарівний бісер-2015»

Колекція великодніх яєць «Величні храми», Анастасія Вернигор

1 місце – колекція «Любов, схожа на сон», Олена Дерябкіна, Луганськ

Кулон «Моє дзеркальце, скажи», Владислава Шевчук

Гердан «Святковий», Софія Жарко

Номінація «Бісер. Предмети особистих прикрас, аксесуари, арт-об’єкти»

Кольє «Ніч темна»

Кольє
«Тисяча друга ніч»

Кольє 
«Дорога до зірок»

2 місце – парна брошка «Квіти-метелики»,
Світлана Фукс, Німеччина

3 місце – Кольє «Рожева феєрія», Віта Незгодюк, с. Лозовик, Черкащина

1 місце – комплект «Тінь вітру», Олександра Галинська, Київ

Декоративне яйце «Моя країна», Тарас Трифанов

2 місце – скринька «Весняний букет у вазі», Алла Жаданова, Київ

Номінація «Шкіра, сутажна стрічка, тканина, синтетичні та натуральні волокна у поєднанні з бісером»

3 місце – Комплект брошок «Троянда» та «Метелик», Інга Маріта, Німеччина

Номінація «Вальс весняних квітів»
(Квіткові композиції, об’ємні фігурки, сувеніри, арт-об’єкти)

7-10 років

1 місце – Анастасія Поливода, Херсон

11-14 років

1 місце – Лілія Чернецька, Городок

15-16 років

1 місце – Валерія Селеверстова, Херсон

2 місце – Дмитро Соболь, Чечельник

3 місце – Юрій Коверза, Чечельник

Номінація «Великодні візерунки»
(Великодні яйця з бісеру, великодні вишивки)

7-10 років

1 місце – Анастасія Вернигор, Херсон

2 місце – Олександра Пічура, Херсон

3 місце – Міхал Кокошка, Ченстохова, Польща

11-14 років

1 місце – Тарас Трифанов, Харків

2 місце – Єлизавета Антонюк, Харків

3 місце – Яна Ципкіна, Глухів

Номінація «Бісер»
(предмети особистих прикрас, аксесуари)

7-10 років

1 місце – Софія Жарко, Харків

2 місце – Владислава Шевчук, Чечельник

3 місце – Маргарита Лазарєва, Глухів

11-14 років

1 місце – Артем Щітка, Глухів

2 місце – Марія Сазонова, Глухів

3 місце – Олександра Лісневська, Городок

15-16 років

1 місце – Ганна Кікоть, Глухів

2 місце – В’ячеслав Соболь, Чечельник

3 місце – Денис Семенов, Чечельник

Творче об’єднання «Перлина» (Глухів)

Декоративне яйце «Квітка папороті», Яна Ципкіна

Кольє «Чарівні маки», Артем Щітка

Кольє «Золотий дощ», Марія Сазонова

Скринька «Українські мотиви», Артем Щітка

Кулон «Ставок», Денис Семенов

Переможці ІІ Всеукраїнського дитячого конкурсу «Чарівний бісер. Бісероплетіння та вишивка»

Декоративне яйце «Весна йде, красу несе», Єлизавета Антонюк

Заколка «Колір надії», Маргарита Лазарєва

Композиція «Від курча до яйця», Тараса Трифанова

Комплект «Ромашкове поле», Анна Кікоть, 15 років, Глухів

Декоративне яйце «Богиня‑Берегиня», Тетяна Кириценко, 13 років, Чечельник

Декоративне яйце «Дюймовочка», Марина Литвинець, 13 років, Глухів