Пост-реліз. ХХV Міжнародна виставка-продаж «Рукоділля. Бізнес & Хобі»,
10–12 грудня 2021

З 10 по 12 грудня 2021 р. на території МВЦ (м. Київ, Броварський пр-т, 15, павільйон №4-В) були проведені виставка-продаж «Рукоділля. Бізнес & Хобі» та виставка авторської ляльки та Тедді «Модна лялька».

В заходах взяли участь відомі постійні, а також нові майстри, митці, дизайнері, компанії, магазини, творчі студії та колективи.

Головний сектор виставки «Хобі маркет» представили стенди відомі компанії та магазини: ТМ «Людмила», «Декупажинка», ТМ «Александра Токарева», «Совушка», «Творчі тканини», «Скриня майстрині», «Штапель»  тощо, де відвідувачам запропонували придбати різноманітні  матеріали, необхідні для творчого процесу багатьох напрямів рукоділля.

Вперше в виставці взяли участь компанії «HM Furnitura», «Паперовий Еко Світ» та BOT-UA. На стенді «HM Furnitura» всім охочім пропонувався великий вибір різної фурнітури для реалізації творчих ідей. Компанія «Паперовий Еко Світ» – український виробник екологічної паперової продукції з переробленої вторинної сировини, ознайомлювала зі своєю продукцією, а BOT-UA – з лазерним обладнанням.

Також вперше стали учасниками виставки компанії Seller-Online та SkladUSA, які на своїх стендах знайомили відвідувачів зі способами відправки товарів по всьому світу та послугами власних складів. Спікер Катерина Войлова від компанії Seller-Online провела на головній сцені лекцію «Підготовка до Високого сезону 2021». Компанія SkladUSA в особі Ольги Ладан провела майстер-клас «Як обрати оптимальний вид доставки за кордон».

Традиційно інформаційним бізнес партнером Асоціацією виробників та імпортерів рекламних сувенірів України АВІРСУ було проведено практичний бізнес-семінар «Як світові та локальні тренди креативних індустрій відбиваються на індивідуальній творчості та в бізнесі. Мерч для закладів культури та освіти. Як отримати мільйон на внутрішні проекти?». Семінар провела Наталя Волошина, виконавчий директор АВІРСУ, тренд-хантер, контриб’ютор.

Амбасадор виставки Людмила Андреєва провела виступ з циклу лекцій про печворк «Печворк. Незвичайні шати буддистських ченців» про накидки «кеса». Спікер долучив відвідувачів до стародавньої культури та розповів про особливості даного виду рукоділля

В зонах «Чарівний бісер», «Фелтинг», «Арт текстиль», «Зв’язано з любов’ю», «Печворк» та «Арт хендмейд» національні майстри й дизайнери представили авторські колекції прикрас, одягу, взуття та аксесуарів, виконаних в різноманітних техніках та стилях та на будь-який смак.

На виставці відбулися фінали творчих конкурсів.

Традиційний конкурс дитячої творчості «Чарівний бісер. 4 Стихії: Земля, Вода, Повітря та Вогонь» для юних майстрів від 9 до 16 років зібрав 54 учасника, які представили 65 робіт. Переможцями номінацій стали Вікторія Грушка, Аріна Левченко, Поліна Жебко, Кристина Чапля, Єлизавета Чистоєва, Ангеліна Лалетіна, Ангеліна Іванюшина, Софія Супруненко та Діана Михальова. Призи переможцям надав постійний спонсор конкурсу ТМ «Чарівна Мить».

Переможцем конкурсу «Мій улюблений квілт», в якому були представлені картини та панно в техніці квітл, стала Вікторія Боброва. А в «Конкурсі Одного Плаття» перемогла Світлана Літвинчук, яка представила на конкурсному дефіле сукню, вироблену в техніці фелтинг, та отримала приз від спонсора конкурсу магазину пряжі «Анже».

На головній сцені були проведені різноманітні виступи та презентації, дефіле.

На урочистому відкритті виставок відбулося театралізоване стімпанк-дефіле від творчого колективу моделей 60+ «Стильні метелики». Також представлені виступи «Щёголь и Фифа» та «Хіппі» оздоровчо-танцювальної групи «Тайцзи-балет» (художній керівник, режисер-постановник Борис Жусов, дизайнер костюмів Ганна Іванчук); виступ Народного театру індійського класичного танцю «Накшатра» та виступ David Sureshwar (сольний виконавець індійського класичного танцю в стилі Кучіпуді).

Традиційно юні дизайнері та моделі «Асоціації дитячої моди» під керівництвом Ірини Ярмак представили свої колекції: колекції «Flight» та «Shadow» дизайнера Ніки Зіньковської, колекція «Меланж» дизайнерів Олександри Мадери, Арини П’ятниківська та Вероніки Смоловік; колекції «Unlimited Freedom» та «Композиція з червоним, жовтим та синім» дизайнера Вероніки Вунтесмері.

На головній сцені виставки для відвідувачів були проведені покази колекцій одягу: колекція суконь «Тимчасові цінності» дизайнера Ганни Хруленко та колекція одягу із джерсі «J_Style» дизайнера Катерини Берловської TM BerLOVska Fashion.

В зоні майстер-класів було проведено майстер-клас з вишивки гладдю для початківців від майстрині Наталі Олефіренко, на якому учасників ознайомили з інформацією про основні матеріали та інструменти, необхідні для того, щоб почати вишивати, та як ними користуватися, яка потрібна тканина та як її підбирати, як переносити малюнок на тканину. Кожен із учасників отримав свій перший набір для вишивання.

Традиційно в рамках виставок було приділено багато уваги благодійності за допомогою представників та проектів благодійної організації – дитячого будинку «Перлинка», благодійного фонду допомоги онкохворим дітям «КРАБ», притулку для тварин «Бантики».

Наступні XXVI виставка-продаж «Рукоділля. Бізнес & Хобі» та XXIV виставка авторської ляльки та Тедді «Модна лялька», відбудуться, коли настане мир в Україні.

Чекаємо на вас!

Всі деталі та новини на наших ресурсах:

https://rukodelie-bh.com/

https://modnalyalka.com/

https://www.facebook.com/modnalyalka

https://www.facebook.com/craftbusinesshobby

https://www.instagram.com/modnalyalka/

https://www.instagram.com/rukodelie_bh/