ПАРТНЕРИ

Всеукраїнська мережа Друкарня Вольф – лідер ринку поліграфії з 1995 року.

Друкарня Вольф – це унікальний та інноваційний парк обладнання, який включає 50 машин, 68 друкованих секцій і більш 500 співробітників. Виробництво займає понад 7000 квадратних метрів. Такий могутній економічний «плацдарм» дозволяє виконувати замовлення будь-якої складності, причому в гранично стислі терміни!

Друкарня Вольф здійснює друк візитних карток, флаєрів, інформаційних листівок, рекламних буклетів, газет, брошур, журналів, довідників, книг і будь-якої іншої продукції, яку можна надрукувати цифровим, офсетним ролевим і листовим способом друку. До замовленнями приймаються будь-які тиражі будь-якої полосності, барвистості і на будь-якому папері. Також здійснюються всі види післядрукової обробки з реалізації найсміливіших ідей замовника для залучення уваги потенційної цільової аудиторії.

Крім цього клієнти можуть придбати сувенірну продукцію: ручки, чашки, кепки, футболки тощо з лого замовника, а також понад 7000 товарів для дому та офісу.

https://www.facebook.com/print.wolf/

https://www.instagram.com/wolf.ua/

https://www.youtube.com/channel/UC-owZ3Ud2cWH8_7c0Ycqb1A

Асоціація виробників та імпортерів рекламних сувенірів України створена в 2008 році з метою розвитку ринку рекламно-сувенірної продукції України, встановлення професійних стандартів діяльності з виробництва та реалізації рекламно-сувенірної продукції

Компанія "WEST-INFO" пропонує презентацію фірми на інтернет-ресурсах:

- промислово-будівельний каталог https://west-info.com.ua/

- комплекс підприємств і товарів України https://west-info.ua/

- агропромисловий бізнес портал https://www.agropro.biz/

- всеукраїнський рекламний портал http://biznes-pro.ua/

- розробку та SEO-оптимізацію сайтів https://west-info.lviv.ua/

- тематичні друковані каталоги

Найвідвідуваніший у Росії та СНД каталог виставок і конференцій, місія якого спростити вибір якісних заходів для малого та середнього бізнесу

Сайт та безплатний мобільний додаток для організаторів подій та відвідувачів

Глобальний пошук виставок і конференцій по усьому світу

Супермаркет подарунків ручної роботи Online